Електрични влошки за греење, електрична подлога за греење за болки во грбот/рамото/вратот/ногата, грчеви и олеснување на артритис, мека кадифен подлога за греење со
  • Неодамнешно

Електрични влошки за греење, електрична подлога за греење за болки во грбот/рамото/вратот/ногата, грчеви и олеснување на артритис,

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ 【【Ослободува болка и грчеви и го загрева телото】 Подлогата за греење може да ви помогне да се ослободите од болката во грбот или неподносливите грчеви со обезбедување на ефективна терапија со топлина Нашите влошки за греење можат да ви помогнат да ги ослободите болките во мускулите, напнатоста, непријатноста или студот во вратот, рамената, половината, стомакот, стомакот, колената и нозете со стимулирање на циркулацијата на крвта низ целото тело. ✔ 【Супер голема големина】 Совршената подлога за греење на големината покрива поголеми области на телото истовремено како грбот, вратот, рамената, абдоменот, нозете или дури и зглобовите. Исто така, има дополнителен кабел за долга моќност, можете удобно да се занимавате со каучот или да се опуштите во кревет. Лесен за употреба со јасен дигитален дисплеј што може да донесе пријатно искуство. ✔ 【Мекиот материјал】 Електрична подлога за греење е изработена од супер мека ткаенина, мека вклопување и поудобно, што ви носи поинакво искуство, и одвојување и машина што може да се пее, лесен за чистење. ✔ 【6 Температурни поставки】 Нема комплицирани операции, 6 нивоа за прилагодување на топлина е лесно за употреба. Подлогата за греење има 6 нивоа на прилагодување на температурата, подлогата за греење автоматски ќе запре, времето 4 Времето е поставено на 30-120 минути за заштеда на енергија и Безбедност. Така можете да уживате во топлината без безбедносни проблеми. Канцелариско електрично ќебе зимско драпење топло загревање на телото празно. ✔ 【Безбедно за употреба и топол зимски подарок】 Подлога за греење на вратот и рамената користи ново надградена двојна спирална жица за греење, двојна изолација и вградени жици за сензори за температура за да ви обезбедат заштита од прегревање и заштита од краток спој, нека и вашите Семејството користете повеќе лесно. Подлогата за греење е совршен подарок за затоплување на срцето за себе, семејство или пријатели во оваа зима. Карактеристики : ✔ 【【Ослободува болка и грчеви и го загрева телото】 Подлогата за греење може да ви помогне да се ослободите од болки во грбот или неподносливи грчеви со обезбедување на ефективна терапија со топлина. Нашите влошки за греење можат да ви помогнат да ги ослободите болките во мускулите, напнатоста, непријатноста или настинката во вратот, рамената, половината, стомакот, стомакот, колената и нозете со стимулирање на циркулацијата на крвта низ целото тело 【【супер голема големина】 Совршената подлога за греење на големината ги покрива поголемата подлога за греење на големината поголеми Областите на телото истовремено како грбот, вратот, рамената, абдоменот, нозете или дури и зглобовите.

Item Type:
Back Electric Heating Pad
Material:
Crystal Super Soft
Temperature Setting:
Warm Temperature Range:
(-40℃/104F)
Low Temperature Range:
(-45℃/112F)
Medium and Low Temperature Range:
(-48℃/119F)
Medium Temperature Range:
(-52℃/126F)
Medium High Temperature Range:
(-56℃/133F)
High Temperature Range:
(-60℃/140