Денот на спомен 1868 г.
  • Неодамнешно

Денот на спомен 1868 г.

DEN 1050.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Printsидни декор отпечатоци : Денот на спомен -обележјето 1868 година, во војниците за граѓанска војна Грејвс во Гробиштата на Кипарис Хилс во близина на Бруклин Newујорк на првиот спомен (декорација) Ден 30 мај 1868 година Современо американско дрво за гравура на дрво по цртежот на Стенли Фокс Број на модел : GRC0088695 LARGE. Димензии на артикалот : 36,0 x 0. Земја на потекло : Соединетите држави.