Rivetwell Double Rivet Bondless Wire Wire Starting Edit
  • Неодамнешно

Rivetwell Double Rivet Bondless Wire Wire Starting Edit

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Безгласно полици • 3 нивоа на полици прилагодливи во 1-1/2 "Поради двојно врска за заниткување Полици за бездушни полици • 3 нивоа на полици прилагодливи во 1-1/2 "Поради двојно поврзување на занитките на сите полици ги поддржува сите полици центар поддржан за максимален капацитет Црн во прав обложен со финиш 84" H полици засновано врз избрана за палуби; Нема единици за палуба засновани врз капацитетот на зрак, палубата за палуби е 22-га. Галванизиран лим челик формиран во 6 "паркови со длабоки канали. Повеќе штици се користат за да се исполнат длабочината на единицата. Деки за честички од табла е 5/8" Индустриско одделение тип 1-М-2. Двете палуби мора да бидат поддржани во центарот и не можат да се користат на единици за единечни занитки. Овој список е за секоја. Оваа ставка бара специјална испорака, може да се применат дополнителни трошоци.