Организатор за чевли SENELK 3 Flip Flip, организатор за складирање на решетки за чевли, кабинет за складирање на чевли од 3 нивоа за влезна врата на ходникот, 100 см
  • Неодамнешно

Организатор за чевли SENELK 3 Flip Flip, организатор за складирање на решетки за чевли, кабинет за складирање на чевли од 3 нивоа за

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Складирање на флип-фигура-превртете го панелот и ќе најдете 3 пространи полици, доволно за да ги држите чевлите, да ги одржувате чевлите организирани и да ги декларирате Оваа клупа за чевли за чевли со рачка обезбедува брз, лесен пристап до чевлите. Компактна големина - направена од дрво, има компактна силуета, дозволувајќи му да обезбеди простор за складирање без да заземе премногу недвижен имот. Подготвено седење - ПУ -перницата исполнета со мека пена обезбедува утеха за столицата за складирање, а вие и вашето семејство можете да облечете чевли кога седите наместо да сквотирате, што обезбедува интимна погодност за вас. Мултифункционална - модерна клупа за чевли за чевли за чевли е идеална за ходникот, дневната соба, спалната соба, итн. Ако имате какви било прашања во кое било време, ве молам да ве контактирате директно. Нашиот професионален тим за услуги на клиентите ќе ви помогне во секое време да ги решите вашите грижи. Складирање на флип-фигура-превртете го панелот и ќе најдете 3 пространи полици, доволно за да ги држите чевлите, да ги одржувате чевлите организирани и да ги декларирате. Оваа клупа за чевли за чевли со рачка обезбедува брз, лесен пристап до чевлите. Компактна големина - направена од дрво, има компактна силуета, дозволувајќи му да обезбеди простор за складирање без да заземе премногу недвижен имот. Подготвено седење - ПУ -перницата исполнета со мека пена обезбедува утеха за столицата за складирање, а вие и вашето семејство можете да облечете чевли кога седите наместо да сквотирате, што обезбедува интимна погодност за вас. Мултифункционална - модерна клупа за чевли за чевли за чевли е идеална за ходникот, дневната соба, спалната соба, итн.