Genigw прилагодлива компактен фустан за шминка со светло патување предводен прекинувач за затемнување на допир
  • Неодамнешно

Genigw прилагодлива компактен фустан за шминка со светло патување предводен прекинувач за затемнување на допир

DEN 862.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

LED шминка за светло допир, голема преносна шминка, може да направи шминка дури и при слаба осветленост Флексибилно прилагодување на аголот од 120 ° за да се задоволат потребите на шминка со повеќе агол, покажувајќи ја секоја страна на убавината. Високо дефинирана сребрена, позлатена, појасна, вистинска и посветла, погодна за кастрење на веѓите, ајлајнер и пинцети, итн. Изработени од ABS пластика, лесен и издржлив. Дизајн, исклучителна занаетчија ,. USB полнење, лесен за употреба. Опишете : LED шминка за светло допир, голема преносна шминка, може да направи шминка дури и при слаба осветленост.Флексибилно прилагодување на аголот од 120 ° за да ги задоволи потребите на шминка со повеќе агол, што ја покажува секоја страна на убавината. Висока дефинирана сребрена, позлатена, појасна, вистинска и посветла, погодна за кастрење на веѓите, ајлајнер и пинцети, итн. Изработено од ABS пластика, лесен и издржлив. Дизајн, исклучителна занаетчија ,. Мало и преносно.USB полнење, лесен за употреба. Материјал за облога : Абленс Материјал : Сребрена големина : околу 26x19x2.91inchpackage Вклучен : 1 x (исклучувајќи други производи) Совети : Ве молиме, дозволете мала девијација поради рачно девијација поради рачно отстапување поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно девијација поради рачно отстапување .