Пролет на калем Trusco T-SSWG20-25, за дополнително тежок товар, надворешен дијаметар 0,8 инчи, бесплатна должина 1,0 инчи
  • Неодамнешно

Пролет на калем Trusco T-SSWG20-25, за дополнително тежок товар, надворешен дијаметар 0,8 инчи, бесплатна должина 1,0 инчи

DEN 1432.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пролет константа (N/mm) : 16,3 инчи (412 mm); Надворешен дијаметар : 0,8 инчи (20,0 мм) Бесплатна должина : 1,0 инчи (25 мм); Внатрешен дијаметар : 0,4 инчи (10,0 мм). Д : 0,4 инчи (10 мм); Д : 0,8 инчи (20,0 мм). L : 1,0 инчи (25 мм); Боја за идентификација : црна. SWOSC-V еквивалент. Имаме широк состав што го зема предвид просторот за инсталација, капацитетот на оптоварување и бројот на употреба. За калапи за печат, пластични калапи.