WEREVU 1PCS 2P+2P MTS Двојна Моќност Рачен Прекинувач За Пренос Мини Прекинувач За Блокирање За Дома 220V AC 6A-63A 50/60HZ
  • Неодамнешно

WEREVU 1PCS 2P+2P MTS Двојна Моќност Рачен Прекинувач За Пренос Мини Прекинувач За Блокирање За Дома 220V AC 6A-63A 50/60HZ

DEN 631.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекинувачи Прекинувачи gcb1-63 MTS рачен прекинувач за пренос е погоден за двопатен систем за напојување со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50/60 Hz, номинален работен напон 230 V~400 V, номинална струја ОД 6 A ~ 63 A. може рачно да го пренесе напојувањето на резервна енергија или генератор кога се појавува дефект на заедничката моќност за да се гарантира сигурноста и безбедноста на напојувањето.GCB1-63 MTS има заштитна функција на преоптоварување, под напон, краток спој и фаза на недостаток што е особено погодно за употреба на местото каде што не дозволува прекин на напојувањето, како што се гаснење пожар, болница, пазар, воен проект, високи згради, банка, ТВ станица и така натаму.Модел на производ : 2p+2 PRated напон : 230v 50/60 Hz Breaking капацитет : 4.5 Каратизирана струја : 6А, 10А, 16А, 20А, 25А, 32А, 40А, 50А, 63А.