Луксузен Голем Терариум 4 парчиња Проѕирна Епрувета со Затворач од Плута 20 € 200mm Стаклени Шишиња Со Рамно Тркалезно Дно За Научни Експерименти Размножување На Раст
  • Неодамнешно

Луксузен Голем Терариум 4 парчиња Проѕирна Епрувета со Затворач од Плута 20 € 200mm Стаклени Шишиња Со Рамно Тркалезно Дно За Научни Експерименти

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компактен и едноставен дизајн за држење течен козметички примерок за убавина, лосион, течност, гел и повеќе за преносливо носење и корисна употреба при патување. стакло примерок цевки. Епруветите се добро запечатени за да ги чуваат складираните предмети слободни и без влага. стакло примерок цевки. Обвивките од плута може да се направат приврзоци, Божиќ, свадби, родендени итн. стакло примерок цевки. Стаклени шишиња со широка уста можат да складираат поголеми работи. стакло примерок цевки. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! стакло примерок цевки. Компактен и едноставен дизајн. за држење течен козметички примерок за убавина, лосион, течност, гел и повеќе за преносливо носење и корисна употреба при патување. стакло примерок цевки. Епруветите се добро запечатени за да ги чуваат складираните предмети слободни и без влага. стакло примерок цевки. Обвивките од плута може да се направат приврзоци, Божиќ, свадби, родендени итн. стакло примерок цевки.