М24-3,0 Х 270мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А2 Нерѓосувачки Челик
  • Неодамнешно

М24-3,0 Х 270мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А2 Нерѓосувачки Челик

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголните завртки А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентно на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик. Нерѓосувачкиот челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Лицето за миење под главата обезбедува прецизна површина на лежиштето. Заоблената точка го подобрува ангажманот со навртка или претходно прислушувана дупка. Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголните завртки. А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентно на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик. Нерѓосувачкиот челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Лицето за миење под главата обезбедува прецизна површина на лежиштето. Заоблената точка го подобрува ангажманот со навртка или претходно прислушувана дупка. ДИМЕНЗИОНАЛНИ АТРИБУТИ - Дијаметар (Номинален) : М24 - Теренот На Конецот : 3.0 - Дијаметар (Димензија) : 24мм - Должина (Номинална) : 270мм - Должина На Конецот (Номинална) : 73мм - Низ Станови (Основни) : 36мм - Висина На Главата, Севкупно : 15ММПРОИЗВОДНИ АТРИБУТИ - Категорија : Капа Завртки - Систем На Мерење : Метрички - Бренд : Аспен Прицврстувачи®- СТИЛ НА ГЛАВА : Хексадецимален Стил На ГЛАВА : Стил На Миење Лице - Погон : Надворешен Хексадецимален Погон - Чекор : груба нишка - должина на Конец : Дел Нишка - Насока : Десна нишка - точка : Заоблена Точка-Материјал : Нерѓосувачки челик - Материјал Одделение : А2 Нерѓосувачки челик - облога : Необложен - стандарди И спецификации : дин 931 / Исо 4014нб : Сликите На Производите Се Уметнички Претстави Заштитени Со Авторски Права Кои Можеби Не Ги Одразуваат ТОЧНИОТ ИЗГЛЕД НА ПРОИЗВОДОТ, пропорциите И/Или Релативните Димензии.