Mgtcar MY4NJ Coil AC12V AC24V DC12V DC24V AC110V AC220V HH54P 5A 220V Минијатурно Електромагнетно Реле За Општа Намена Со Основни 1 парчиња
  • Неодамнешно

Mgtcar MY4NJ Coil AC12V AC24V DC12V DC24V AC110V AC220V HH54P 5A 220V Минијатурно Електромагнетно Реле За Општа Намена Со Основни 1 парчиња

DEN 483.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модел Бр : MY4 NJ MY4 N-J HH53 P Серпентина Напон : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V. Контакт Капацитет : 5 A. Тип : 11 Pins 3 NC. Работна Индикација : ЛЕД Светилка. Модел Бр : MY4 NJ MY4 N-J HH53 P. Серпентина Напон : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V. Контакт Капацитет : 5 A. Тип : 11 Pins 3 NC. Работна Индикација : ЛЕД Светилка.