MicaYoung 14 Инчен Лаптоп Гласник Рамо Ракав Торба За Asus Acer HP Chromebook 14/КС Поток 14/Ширина/Thinkpad, Водоотпорен Компјутер Торба За Носење Случај Со Скриена Рачка Ремен За Рамо, С
  • Неодамнешно

MicaYoung 14 Инчен Лаптоп Гласник Рамо Ракав Торба За Asus Acer HP Chromebook 14/КС Поток 14/Ширина/Thinkpad, Водоотпорен Компјутер

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

???????? ?????????? : 138 во/35 x 25 x 2 см, одговара За Acer Chromebook 14/Aspire 1 5/Спин 3/Swift 1 3 5 7/Патнички Колега, ASUS Chromebook/Vivobook/Zenbook Duo/Zen Book Flip 14, Dell Ширина 14"/географска ширина е серија, HP Stream 14/HP Chromebook-14/Probook, Lenovochromebook S330/Flex 14/Idea Pad 1 3, Think Pad 14", Површина Лаптоп Студио 14.4", Samsung Galaxy Chromebook GO14"/Галакси Книга Оди 14", Итн. ?????‐????????? : Изработена со водоотпорна надворешност од полиестер, слој за полнење од пена и меки облоги од ткаенина од руно, оваа торба за рамо го штити вашиот лаптоп од случајно гребење и прскање. ??????? ??? ??????????? : Има 6 џебови напред и назад, доволно простор за складирање документи, клучеви, пенкала, телефон, кабли, полначи и други мали најважни работи, можете побрзо да пристапите до нив кога е потребно. ????? ???? ?? ????? : Опремен со скриена рачка и прилагодлив отстранлив ремен за рамо, овој ракав може да се користи како торбичка за носење или гласник, ременот за рамо варираше до максимум 49 инчи.