Бурнди Б-546 БЦР - 2 Тип Хоризонтален Кабел За Заземјување Прачка Мувла Сплице, 5/8 Земјата Прачка, 1 AGG Кабел Допрете
  • Неодамнешно

Бурнди Б-546 БЦР - 2 Тип Хоризонтален Кабел За Заземјување Прачка Мувла Сплице, 5/8 Земјата Прачка, 1 AGG Кабел Допрете

DEN 2998.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бцр-2 Тип хоризонтален кабел на земјата прачка мувла сплице 5/8-инчи заземјување прачка. #1 AGG кабел допрете. Калапите Од Типот БЦР-2 се користат за спојување хоризонтално преку бакарен кабел до врвот на вертикалната заземјувачка прачка.