Едноставно Дома Цврст-Лен 18 x18 x12
  • Неодамнешно

Едноставно Дома Цврст-Лен 18 x18 x12

DEN 895.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полипропилен Функционален Декор : оваа ставка може да се користи истовремено како декоративен акцент на вашата соба и да се одржи на различни предмети. Текстуриран Изглед И Чувство : конструкцијата со плетенки на оваа ставка има пријатен изглед и е самостојна. Рачки за лесно Држење : оваа ставка е комплетна со функционални рачки за носење и преместување без напор. Рачно Изработена : оваа ставка е направена по нарачка во нашата фабрика Во Рамфорд, Род Ајленд. Оваа ставка пристигнува преклопена; се расплетува и преобликува по пристигнувањето. Функционален Декор : оваа ставка може да се користи истовремено како декоративен акцент на вашата соба и да се одржи на различни предмети. Текстуриран Изглед И Чувство : конструкцијата со плетенки на оваа ставка има пријатен изглед и е самостојна. Рачки за лесно Држење : оваа ставка е комплетна со функционални рачки за носење и преместување без напор.