САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ЗУСА-ПФ-6307 Алуминиум Распоред 40 Цевка Брадавица Навој На Двата Краја, 5 НПТ, 12 Долго
  • Неодамнешно

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ЗУСА-ПФ-6307 Алуминиум Распоред 40 Цевка Брадавица Навој На Двата Краја, 5 НПТ, 12 Долго

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Алуминиум; Распоред : Распоред 40; Стил : Цевка Брадавица; Нишка : Навој На Двата Краја; Претходно Нанесена Нишка Заптивната Смеса : Тефлонски Конец Заптивната Смеса Големина на цевката : 5"; Тип На Конец : НПТ; Должина : 12". Врска А : 5 "Нпт Машки; Врска Б : 5" Нпт Машки; Изградба : Беспрекорна. Работен Притисок : 150 пси. Спецификации Исполнети : АСТМ Б241, АНСИ/АСМЕ Б1. Материјал : Алуминиум; Распоред : Распоред 40; Стил : Цевка Брадавица; Нишка : Навој На Двата Краја; Претходно Нанесена Нишка Заптивната Смеса : Тефлонски Конец Заптивната Смеса. Големина на цевката : 5"; Тип На Конец : НПТ; Должина : 12". Врска А : 5 "Нпт Машки; Врска Б : 5" Нпт Машки; Изградба : Беспрекорна. Работен Притисок : 150 пси. Спецификации Исполнети : АСТМ Б241, АНСИ/АСМЕ Б1. Машките нишки на овие фитинзи имаат претходно нанесена тефлонска заптивка за конец за дополнителна заштита од истекување.