Кутија За Ремен Со желка Направена За Лг 450 Црна Вертикална Футрола Кожна Торбичка Со Тешка Ротирачка Штипка За Ремен Направена Во САД
  • Неодамнешно

Кутија За Ремен Со желка Направена За Лг 450 Црна Вертикална Футрола Кожна Торбичка Со Тешка Ротирачка Штипка За Ремен Направена Во

DEN 1305.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КВАЛИТЕТНА ТОРБИЧКА ЗА КУЌИШТЕ ЗА ТЕЛЕФОН : Изработена со висококвалитетна Кожна торбичка отпорна на нечистотија За ЛГ 450 Обложена со мек филц за дополнителна заштита од гребнатини ТРАЈНИ ФУТРОЛА СЛУЧАЈ : Може да се сместат голи apple i Phone 6 S плус телефон или Со Тенок Случај. СЛУЧАЈ ЗА ЗАТВОРАЊЕ НА МАГНЕТНА РАЗМАВТА : designedономски дизајниран за безбедно да го одржува ВАШИОТ LG на место додека сте внатре во торбичката. ТЕЖОК РОТИРАЧКИ ДРЖАЧ ЗА МЕТАЛНА ФУТРОЛА ЗА РЕМЕН : Отстранлив, ротирачки метален клип дизајниран за цврсто прицврстување и ротирање на куќиштето за футрола во ременот што го прицврстува и заштитува вашиот уред со секое движење. НАПРАВЕНИ ВО САД СЛУЧАЈ : Гордо дизајниран и произведен во САД. 90 ден Гаранција За враќање На Парите. КВАЛИТЕТНА ТОРБИЧКА ЗА КУЌИШТЕ ЗА ТЕЛЕФОН : Изработена со висококвалитетна Кожна торбичка отпорна на нечистотија За ЛГ 450 Обложена со мек филц за дополнителна заштита од гребнатини. ТРАЈНИ ФУТРОЛА СЛУЧАЈ : Може да се сместат голи apple i Phone 6 S плус телефон или Со Тенок Случај. СЛУЧАЈ ЗА ЗАТВОРАЊЕ НА МАГНЕТНА РАЗМАВТА : designedономски дизајниран за безбедно да го одржува ВАШИОТ LG на место додека сте внатре во торбичката. ТЕЖОК РОТИРАЧКИ ДРЖАЧ ЗА МЕТАЛНА ФУТРОЛА ЗА РЕМЕН : Отстранлив, ротирачки метален клип дизајниран за цврсто прицврстување и ротирање на куќиштето за футрола во ременот што го прицврстува и заштитува вашиот уред со секое движење.