Дхтдвд Мултифункционален Компас За Преживување На Отворено Пешачење Кампување Џебен Компас Рачна Опрема
  • Неодамнешно

Дхтдвд Мултифункционален Компас За Преживување На Отворено Пешачење Кампување Џебен Компас Рачна Опрема

DEN 2558.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова не е само компас, туку има и функции за зумирање и огледало Дизајнот на школка и компактната големина се лесни за носење. Компасот за владетел на картата на отворено е особено погоден за луѓе кои сакаат да истражуваат во активности на отворено. Школка има дизајн на висечка дупка, која може да се закачи на јаже и да се закачи околу вратот. Многу е погодно за употреба и може да се користи како наставни материјали и подароци. Опис : Ова не е само компас, туку има и функции за зумирање и огледало.Дизајнот на школка и компактната големина се лесни за носење.Компасот за владетел на картата на отворено е особено погоден за луѓе кои сакаат да истражуваат во активности на отворено.Школка има виси дупка дизајн, кој може да се закачи на јаже и обесени околу neck.It е многу лесен за употреба и може да се користи како наставни материјали и подароци.

Outdoor map ruler compass:
Colour:
Black.
Material:
ABS.
Dimensions:
9.6x6.4x2.1 cm/3.78x2.52x0.83 inches.
packing list:
1 *Outdoor map ruler compass:
notes:
Due to the lighting effect and shooting angle, the product has color differences, please understand.:
Due to manual measurement, the actual size of the product has a tolerance.:
serious hikers :