X-DREE 250mm Должина 25mm Dia Прачка Овална База Облека Држач За Држач За Облека Поддршка 2pcs (250mm Должина 25mm Dia Прачка Овална Основа Пренда Прендас Де вестир Паланка Сопорте С
  • Неодамнешно

X-DREE 250mm Должина 25mm Dia Прачка Овална База Облека Држач За Држач За Облека Поддршка 2pcs (250mm Должина 25mm Dia Прачка

DEN 379.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржина на пакетот : 2 парчиња држач за Рачка за Облека x, 2 парчиња x Тркалезно Капаче, Некои Завртки; Тежина : 331g Материјал : Метал; Име На Производ : Држач за Рачка За Облека. Главна Боја : Сребрен Тон; Основна Големина : 81 х 56 мм/3,2" х 2,2"(Л*В). Вкупна Должина : 250мм/10"; Големина На Дупка За Монтирање : 8мм/0,3"(вкупна Должина : 250 мм / 10''; Тамањо дел орифио де монтаје : 8 мм / 0,3''. Монтажа Дупка Растојание : 55мм/2.2"; Одговара Цевка Макс. Дијаметар : 25мм/1"(Дистанција дел орифио де монтаје : 55 мм / 2.2''; Дијаметро максимо де ла туберија де ајусте : 25 мм / 1' '. Содржина на пакетот : 2 парчиња држач за Рачка за Облека x, 2 парчиња x Тркалезно Капаче, Некои Завртки; Тежина : 331g. Материјал : Метал; Име На Производ : Држач за Рачка За Облека. Главна Боја : Сребрен Тон; Основна Големина : 81 х 56 мм/3,2" х 2,2"(Л*В). Вкупна Должина : 250мм/10"; Големина На Дупка За Монтирање : 8мм/0,3"(вкупна Должина : 250 мм / 10''; Тамањо дел орифио де монтаје : 8 мм / 0,3''. Монтажа Дупка Растојание : 55мм/2.2"; Одговара Цевка Макс. Дијаметар : 25мм/1"(Дистанција дел орифио де монтаје : 55 мм / 2.2''; Дијаметро максимо де ла туберија де ајусте : 25 мм / 1' '. 250мм Должина 25мм Диа Прачка Овална Основа Облека Држач За Држач За Облека Поддршка 2 парчиња оваа држач за рачката за облека се користи во шифороб дома или во продавницата како држач за поддршка.