Автомобил Резервна Копија Камера Постави Часовник Опрема Универзална Безжична Врска Камион Набљудување Камери Модифициран Додаток
  • Неодамнешно

Автомобил Резервна Копија Камера Постави Часовник Опрема Универзална Безжична Врска Камион Набљудување Камери Модифициран Додаток

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврст Материјал За Куќиште : камерата доаѓа со цврст материјал за обвивката, што не е лесно да се деформира или скрши Безжична Врска : оваа безжична врска монтирана на автомобил, удобна и безбедна. Фина Изработка : камерите уживаат одлична изработка, што обезбедува долг работен век и висока дефиниција. Универзална Употреба : оваа придружна камера за набудување доаѓа со универзална употреба, компатибилна за различни автомобили. Едноставна Структура : комплетот за камера е едноставен во структурата, што ја прави инсталацијата брза и удобна. Спецификација : Боја : како што е прикажано.Материјал : Метал.Големина : Прибл.Чувствителен Чип : 7070 D.Работен Напон : 12v-24 V. Приклучок За Напојување : AV Приклучок.Агол на гледање : 120 степени( агли на ниво), 90 степени (вертикални агли) Водоотпорен : IP68.Работна Температура : -30~+70.Температура На Складирање : -40~+70.

Color:
As shown.
Material:
Metal.
Size:
Approx. 22.0x12.0x10.0cm/8.7x4.7x3.9in.
Sensitive Chip:
7070D.
Working Voltage:
12V-24V.
Power Supply Plug:
AV Plug.
Viewing Angle:
120 degrees (level angles), 90 degrees (vertical angles)
Waterproof:
IP68.
Working Temperature:
-30~+70.
Storage Temperature:
-40~+70.
Package Includes:
1 Piece 5-Inch Digital TFT LCD Wireless Displayer (with 1 Piece Wireless CCD Camera, 1 Piece Dashboard Stand, 1 Piece Suction Base, 2 Pieces Power Cables, 1 Piece Car Charger with Switch Button):
Dear Buyer:
We ensure that all the products in our store are of high quality,And provide perfect after-sales service,Please be assured to purchase !