Амосфун Ѕид Декорации За Дневна СОБА 2М 30 Топки Волна Почувствувана Топка Пом Пом Венци Жици За Спална Соба Роденденска Забава Ѕид Виси Декор
  • Неодамнешно

Амосфун Ѕид Декорации За Дневна СОБА 2М 30 Топки Волна Почувствувана Топка Пом Пом Венци Жици За Спална Соба Роденденска Забава Ѕид Виси

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ѕидни украси За Бања Одличен подарок за деца Со помош на тоа, можете да додадете осветленост и радост во секоја просторија. Боја : Бела, сива и розова. Материјал : Руно. Прекрасна боја ја прави вашата соба или каде и да сте повеќе слатки и удобни. Совршена декорација за спална соба, роденденска забава, туш за бебиња, свадбена забава итн. Изработена од материјал, венецот со топче од филц е издржлив со симпатичен изглед. ѕиден декор заesетски опис на спалната соба немате идеја како да ја декорирате детската соба за да ги импресионирате и да им создадете незаборавни моменти? Оваа прекрасна топчеста венец од филц е специјално дизајнирана за вас. Усвојување на премиум материјал, венецот е издржлив со нежен изглед. Прекрасна боја ја прави вашата соба или каде и да сте повеќе слатки и удобни. Изберете една и додадете топла и празнична атмосфера за забавата. Карактеристика-Боја : Бела, сива и зелена. - Материјал : Руно. - Совршена декорација за спална соба, роденденска забава, туш за бебиња, свадбена забава итн.