Проказа 9-10, 9 Инчен Универзален Случај За Таблети, Стп Кожен Држач Фолио Универзален Заштитен Капак за таблета 9 -10,9, Со Еластична Прилагодлива Лента И Држач За Молив
  • Неодамнешно

Проказа 9-10, 9 Инчен Универзален Случај За Таблети, Стп Кожен Држач Фолио Универзален Заштитен Капак за таблета 9 -10,9, Со Еластична Прилагодлива

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? Универзална Фолио Футрола, компатибилна со сите таблети од 9 - 10,9 инчи, Како Што Се Змеј Бележник К10, Змеј Допир К10, А1Х Плус, А1, А1, М10Х, Е97, А93; Ванкио Матрикспад С10, С21, С20, С30; Неутаб Н9 Про, Н10, ирулу Х1 Про, Х1с, ПРИТОМ, АСИУР, зонко, алдејмал, полароид, полатаб, феонал, пронтотек, Валуепад Вп112-10, Голденгулф, Брзтуш, Тагитал, ДИРБРУК, Симбанс, Ацер, Тошиба, Рца, Ајвју, Дел, Хп Итн (??Без отворање на задната камера; не поддржува автоматско спиење/будење за какви било таблети). ? Клиповите за затегнување на четири агли помагаат цврсто да се држи уредот за време на транспортот и можат да се прилагодат за да одговараат на таблетите. ? Повеќе слотови способни да постават повеќе хоризонтални агли на држачот, да го ослободат напрегањето на вратот и рамото; Силното затворање на еластичната лента го обезбедува куќиштето. ? Премиум состав кожата надворешноста и мекиот ентериер нудат голема заштита од секојдневна употреба. ? Карактеристики преден џеб за картички со документи за чување белешки, готовина, картички; вграден држач за пенкало за игла, нема повеќе грижи за губење. ? Универзална Фолио Футрола, компатибилна со сите таблети од 9 - 10,9 инчи, Како Што Се Змеј Бележник К10, Змеј Допир К10, А1Х Плус, А1, А1, М10Х, Е97, А93; Ванкио Матрикспад С10, С21, С20, С30; Неутаб Н9 Про, Н10, ирулу Х1 Про, Х1с, ПРИТОМ, АСИУР, зонко, алдејмал, полароид, полатаб, феонал, пронтотек, Валуепад Вп112-10, Голденгулф, Брзтуш, Тагитал, ДИРБРУК, Симбанс, Ацер, Тошиба, Рца, Ајвју, Дел, Хп Итн.