6 парчиња 3 Нозе Трка Бендови За Деца Возрасни Роденден Карневал Партија Поле Ден Отворено Три Нозе Штафета Трка Семејство Игри
  • Неодамнешно

6 парчиња 3 Нозе Трка Бендови За Деца Возрасни Роденден Карневал Партија Поле Ден Отворено Три Нозе Штафета Трка Семејство Игри

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакување Вклучуваат : 6 x нозе трка бендови, содржи торба за складирање за лесно складирање и носење Боја : 2 црвени, 2 зелени и 2 портокалови. Големина : 2 х 20 инчи/5 х 50 см. Материјал : затворање На Најлон + велкро јазол. Материјалот е густ и цврст, а велкро се држи многу цврсто, што може да работи долго време. Боите се исто така многу убави и живописни. €Трка бендови отворено игра во собата вклучуваат 6 парчиња 20 х 2-инчен еластична вратоврска јаже(црвена, зелена и портокалова) и 1 слободен пвц водоотпорен торба. ●Совршени игри за карневалска забава, ден на семејно поле, детска роденденска забава, училишен спорт, трка со 3 нозе авана, семеен пикник, роденденска забава со олимписка тема, велигденски штафетни трки итн. €3 нога трка бендови за деца, возрасни, семејство, пријатели и тим, уживајте часови на отворено забава со вашето семејство и пријатели, Идеален за играчи од сите возрасти. ●Висококвалитетна најлонска и велкро лента, добра цврстина, висока јачина и отпорна на абење; еластиката Што Се Растегнува спречува повреда, ова ќе трае за многу повторени намени. ●Удобна е велкро лента и добра еластика кои лесно се ставаат и полетуваат и за возрасни и за деца. За безбедност замолете ги вашите деца да ги завиткаат рацете едни околу други рамената додека трчаат, тоа ќе помогне да се сведат на минимум вкупните бришења. €Трка бендови отворено игра во собата вклучуваат 6 парчиња 20 х 2-инчен еластична вратоврска јаже(црвена, зелена и портокалова) и 1 слободен пвц водоотпорен торба. ●Совршени игри за карневалска забава, ден на семејно поле, детска роденденска забава, училишен спорт, трка со 3 нозе авана, семеен пикник, роденденска забава со олимписка тема, велигденски штафетни трки итн.