КОМПЛЕТ ЗА Итни Случаи АТВ, 106 Основни Работи Вклучуваат Комплет За Прва Помош, Авто, Прицврстувач и Материјали За Преживување За Сите Теренски Возила, Комплет За Ит
  • Неодамнешно

КОМПЛЕТ ЗА Итни Случаи АТВ, 106 Основни Работи Вклучуваат Комплет За Прва Помош, Авто, Прицврстувач и Материјали За Преживување

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Свирче Прва Помош Материјали. Паракорд, Фенерче. Комплет За Риболов. Издржлив Модуларен Пакет : опремата што ви е потребна за вашата следна авантура е спакувана во Квадкитот ЗА Итни Случаи АТВ, организиран пакет МОЛЕ кој вклучува комплет за прва помош, комплет за итни случаи покрај патот, комплет за преживување и комплет за прицврстување, давајќи ви ги вистинските алатки за какви било екскурзии или експедиции напред. 106 Основни Предмети за ВАШИОТ АТВ : Без разлика дали станува збор за мали поправки, давање помош покрај патот или обезбедување итна медицинска помош, овој комплет ве покрива - комплет со комплет за прва помош, комплет за автоматско прицврстување, комплет за прицврстување и комплет за преживување, сите спакувани во ТОРБА ЗА МОЛОВИ што лесно се организираат; можете да изберете да го носите само она што ви треба или да го носите целиот комплет секој пат. [КОМПЛЕТ ЗА ИТНИ СЛУЧАИ НАДВОР од ПАТОТ] комплетот ЗА итни случаи КВАДКИТ 4-во-1 е дизајниран да го направи подготвувањето на вашето теренско возило лесно и удобно. Еден комплет ве започнува, ја одржува вашата опрема организирана и ги намалува трошоците за купување сѐ одделно. Се состои од 4 специјализирани комплети со основна опрема и залихи потребни при офродинг. Исто така, има простор за прилагодување на комплетот за да одговара на вашето теренско возило. [КОМПЛЕТ ЗА ПРЕЖИВУВАЊЕ] комплетот за преживување содржи алатки и материјали кои најчесто се потребни во итен случај. Вклучува 14-функционална мулти-алатка, рачна рачка за полнење на батериска ламба, феро прачка и сегменти на јаже за палење оган, жичана пила, сигнален свиреж, огледало и маркер, компас, спорк, контејнер за апчиња, основен комплет за риболов, компактни шрафцигери - сето тоа во практична торба за организатор. [КОМПЛЕТ ЗА ПРВА ПОМОШ и ЗАСОЛНИШТЕ] комплетот за прва помош има основни предмети за прва помош за лекување на помали повреди. Ќе најдете пакет завој (завои, завои на зглобовите, завои за пеперутки), компресирана газа, преливи и влошки за рани, антисептички марамчиња, обвивка за компресија, ракавици од латекс, кожа од медицинска лента и пинцета. Исто така, најдете основно засолниште : пончо за дожд, ќебе за итни случаи и пакет за тоалетна хартија - сето тоа во практична торба за организатори. Издржлив Модуларен Пакет : опремата што ви е потребна за вашата следна авантура е спакувана во Квадкитот ЗА Итни Случаи АТВ, организиран пакет МОЛЕ кој вклучува комплет за прва помош, комплет за итни случаи покрај патот, комплет за преживување и комплет за прицврстување, давајќи ви ги вистинските алатки за какви било екскурзии или експедиции напред. 106 Основни Предмети за ВАШИОТ АТВ : Без разлика дали станува збор за мали поправки, давање помош покрај патот или обезбедување итна медицинска помош, овој комплет ве покрива - комплет со комплет за прва помош, комплет за автоматско прицврстување, комплет за прицврстување и комплет за преживување, сите спакувани во ТОРБА ЗА МОЛОВИ што лесно се организираат; можете да изберете да го носите само она што ви треба или да го носите целиот комплет секој пат.