SK Custom Black TPU Gold Edge Smart Key Fob Case Case Case Cover Coveptable со Chevrolet Chevy Blazer Camaro Cruze Equinox Malibu Sonic Traverse Trax 5 копче без клуч за влез далечински додатоци
  • Неодамнешно

SK Custom Black TPU Gold Edge Smart Key Fob Case Case Case Cover Coveptable со Chevrolet Chevy Blazer Camaro Cruze Equinox Malibu

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со Chevrolet Blazer 2019-Up Компатибилен со Chevrolet Camaro 2016-Up. Компатибилен со Chevrolet Cruze 2016-Up. Компатибилен со Chevrolet Equinox 2017-Up. Компатибилен со Chevrolet Malibu 2016-Up. Компатибилен со Chevrolet Sonic 2017-Up. Компатибилен со Chevrolet Traverse 2018-Up. Компатибилен со Chevrolet Trax 2017-Up. Материјалот TPU мек и удобен, можете лесно да го притиснете копчето. Деловите и рабовите на копчето на клучот се изработени од златна боја, што не само што јасно го покажува клучот, туку и го прави клучот да изгледа поблагородно. Сеопфатната покриеност може да постигне ефективна водоотпорна. Избраниот материјал воопшто не влијае на преносот на сигналот. Мекиот материјал не само што изгледа со висок степен, туку и се чувствува удобно кога користите. Многу ефикасно за да го заштитите вашиот клуч од какви било гребнатини. Компатибилен со Chevrolet Blazer, Camaro, Cruze, Equinox, Malibu, Sonic, Traverse, Trax… итн. 5 Далечински влез без копче (ве молиме проверете го обликот на далечинскиот управувач без клуч пред да нарачате). Материјал : Направено од висококвалитетно меко TPU, издржлив и 360 степени за заштита за да ги заштитите клучевите на автомобилот од испакнатини, гребнатини и прашина. Материјал : Допир пријателски за кожата, удобно и меко, одлично чувство на допир, изгледа добро. Супер тенка, се вклопува како ракавица. Има силна брзина на бојата со тројно електропланирање, прилично издржлив. Логото на брендот не е опфатено, функцијата е одлична, а клучниот сигнал не е засегнат.