Запел Луди Навивачи На Вештерки Љубовници Стока Патент Торбичка Тоалет Шминка Торба Филм Трговски Подароци За Жени Девојки Маж Роденден Подарок Патување Козметич
  • Неодамнешно

Запел Луди Навивачи На Вештерки Љубовници Стока Патент Торбичка Тоалет Шминка Торба Филм Трговски Подароци За Жени Девојки Маж Роденден

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q : торбата е направена од Полиестерски влакна и има метален патент €ДИЗАЈН на ОТВОРАЊЕ : внатрешен џеб со патент што го олеснува складирањето на вашите пари, кредитни картички, накит или други personal предмети. `+ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 9 "Л *7,2" Ч, големина погодна за шминка и канцелариски материјал. ●Широки апликации● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијално масло, тоалети, комплет за бричење, вредни предмети и така натаму. ●КАКО ПОДАРОК тоа е исто така добар избор како подарок за семејства, пријатели, роденденски подарок, годишнина изненадување, Божиќни подароци, новогодишни подароци, подароци за денот на мајката. €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q : торбата е направена од Полиестерски влакна и има метален патент. €ДИЗАЈН на ОТВОРАЊЕ : внатрешен џеб со патент што го олеснува складирањето на вашите пари, кредитни картички, накит или други personal предмети. `+ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : 9 "Л *7,2" Ч, големина погодна за шминка и канцелариски материјал. ●Широки апликации● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијално масло, тоалети, комплет за бричење, вредни предмети и така натаму. ●КАКО ПОДАРОК тоа е исто така добар избор како подарок за семејства, пријатели, роденденски подарок, годишнина изненадување, Божиќни подароци, новогодишни подароци, подароци за денот на мајката.