SDGH Отворено Мултифункционален Вистински Со Скала Патување Со Одење Компас Анти-Шок Водоотпорен Пешачење Качување Компас
  • Неодамнешно

SDGH Отворено Мултифункционален Вистински Со Скала Патување Со Одење Компас Анти-Шок Водоотпорен Пешачење Качување Компас

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ориентирање, премин, посветен компас Има функции на ориентација, лупа, скала, скала итн. Покажувачот е чувствителен во ориентацијата, а јажето може да се закачи на вратот и не е лесно да падне. Компасот е квалитетен, фина изработка и професионален. Тоа е идеален реквизит за претпријатијата и институциите да вршат насочни активности. Ориентирање, премин, посветен компас. Има функции на ориентација, лупа, скала, скала итн. Покажувачот е чувствителен во ориентацијата, а јажето може да се закачи на вратот и не е лесно да падне. Компасот е квалитетен, фина изработка и професионален. Тоа е идеален реквизит за претпријатијата и институциите да вршат насочни активности. Ориентирање, премин, посветен compass.It има функции на ориентација, лупа, скала, скала, итн.Покажувачот е чувствителен во ориентацијата, а јажето може да се закачи на вратот и не е лесно да падне.Компасот е со добар квалитет, фина изработка и professional.It е идеален реквизит за претпријатијата и институциите да вршат насочување activities.Name : ориентирачки компас големина : 128* 60*18mm Weight : околу 48 gramscomposmaposs : донирајте за навигацијапроизведен Во Кина дали е водоотпорен : да без разлика дали е отпорен на удари : Без разлика дали е прозрачен дисплеј : метод На Носење : рачен режим на прикажување : типови на покажувачи спортски проекти на отворено : велосипед, крос-кантри пешачење, кампување И Качување.