AKNHD четка Кофа Пренослив Мијалник Пластика Четка Кофа Издржлив Риболов Слив Кампување Автомобил Миење Кофа Туризам Отворено Чиста Кофа
  • Неодамнешно

AKNHD четка Кофа Пренослив Мијалник Пластика Четка Кофа Издржлив Риболов Слив Кампување Автомобил Миење Кофа Туризам Отворено Чиста Кофа

DEN 748.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Способноста да се маневрира оваа кофа од соба во соба без напор е бесценета *Издржливите Цврсти, пластични облоги и основа обезбедуваат дополнителна стабилност. Издржливата рачка за носење го олеснува движењето кога се полни. *Прецизен излив за водење на протокот на вода; нема да се плеткате со зафат на дното за да овозможите лесно и контролирано истурање. *Ergономски Дизајн овој уникатен пренослив скокачки дизајн е погоден за чување во вашиот дом, гаража или спакуван во автомобилот со вашата опрема за кампување. *Со виси дупка за лесно виси на ѕидот. Заштедете повеќе простор при складирање. Материјал : пластика боја : сина форма : пакување со Геометриски Пакувања : 1 парче.