Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стои златен геометриски луксуз, водоотпорна и антирусна шуплива чадор корпа, која содржи долги и кра?
  • Неодамнешно

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стои златен геометриски луксуз, водоотпорна и антирусна шуплива чадор корпа,

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

◆ Материјал : Рамката за чадор усвојува метална железна рамка, стабилна и издржлива , водоотпорен и искривен ◆ Моден дизајн : Тенок облик може да се постави во близина на влезниот wallид за да се обезбеди простран простор. Современиот дизајн создава декорација за влез во мирна атмосфера. ◆ Табло за прием на вода : Постои фиксна вода што прима жлеб на дното, што може да акумулира капки за вода што ги носи чадорот, да ја спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. ◆ Мултифункционален штанд за чадори : Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Исто така, може да складира столбови за столбови, голф -клубови, итн. Не само што се користи во домовите, туку и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. ◆ Големина : 24х58 см, ве молиме, бидете сигурни дека ќе купите, стабилот на чадорот ќе ве направи задоволен, ако Имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. ◆ Материјал : Рамката за чадор усвојува метална железна рамка, стабилна и издржлива , водоотпорен и искривен. ◆ Моден дизајн : Тенок облик може да се постави во близина на влезниот wallид за да се обезбеди простран простор. Современиот дизајн создава декорација за влез во мирна атмосфера. ◆ Табло за прием на вода : Постои фиксна вода што прима жлеб на дното, што може да акумулира капки за вода што ги носи чадорот, да ја спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. ◆ Мултифункционален штанд за чадори : Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Исто така, може да складира столбови за столбови, голф -клубови, итн. Не само што се користи во домовите, туку и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. ◆ Големина : 24х58 см, ве молиме, бидете сигурни дека ќе купите, стабилот на чадорот ќе ве направи задоволен, ако Имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања.