Хемотон 2 Ролс Кабинетот Полица Фиока Лагер Не-Лепило Водоотпорен НЕЛИЗГАЧКИ ЕВА Мат Транспарентен 17.7 х 59
  • Неодамнешно

Хемотон 2 Ролс Кабинетот Полица Фиока Лагер Не-Лепило Водоотпорен НЕЛИЗГАЧКИ ЕВА Мат Транспарентен 17.7 х 59

DEN 223.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа ставка е повеќенаменска транспарентна подлога која е совршено произведена за фиока, ормар, шкаф, полица итн Изработен од ВРВЕН материјал ЕВА, тој е издржлив и не се лизга. Лесно за бришење и чистење со влажна крпа. Тој е дизајниран идеално за да го задржи мебелот од прашина и гребнатини. Погоден за секое место како кујна, дневна соба, спална соба итн. Усвојува ева материјал, издржлив и не се лизга. Заштитете го мебелот од абење, убав и практичен. Лесен за употреба и чистење. Може ефикасно да ја спречи пенетрацијата на водата. Многу лесно се чисти, само влажна крпа со вода, избришете ја валканата. Издржлив на ниска температура, нетоксичен материјал, мек и цврст. Секоја подлога ЕВА има дизајни со текстура на точки за перформанси против лизгање, ефективна отпорност на лизгање, не е лесно да падне. Идеален за спречување на мебел од прашина, нечистотија и гребнатини. Може да се исече во која било големина што ви треба. Одлично за кујнски ормари, кабинети за кампување, фиоки, подлога, подлога, подлога за маса и маса, перница за фрижидер итн. Сертификацијата на производот е целосна, безбедна и сигурна. Боја : Транспарентна Бела Боја. Материјал : ЕВА. Големина : 150х45 см/ролна. ВИСОК КВАЛИТЕТ-Изработен од висококвалитетен ева материјал, тоа е анти-лизгање и анти-масло. И подебели од обичните облоги, тоа е 450g/m2 за нашата облога на полица, додека други е 300-350g/m2. ПАКЕТ и ГОЛЕМИНА - 2 Ролни. Секоја ролна 45 х 150см/17,7 "х 59". Погоден за кујна, фиока, фрижидер, полица, шалтер, ормари, шкаф, маса итн. НЕЛИЗГАЊЕ - секоја заштитна подлога ЕВА со дизајн на текстура со точки на горната страна, додека дното е мазна шема, ефективна отпорност на лизгање. Нелеплив, без лепливи остатоци откако ќе ги смените. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И БЕСПЛАТНО СЕЧЕЊЕ - кога ќе се извалкате со масло или вода,Само влажна крпа со вода, избришете ја валканата. Се перат и брзо се сушат.