3д Градежни Блоковикерамичка Декоративна Плоча Со Штанд Прилагодена Коска Кина Домашна Чинија За Домашна Дневна Соба Кујна
  • Неодамнешно

3д Градежни Блоковикерамичка Декоративна Плоча Со Штанд Прилагодена Коска Кина Домашна Чинија За Домашна Дневна Соба Кујна

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

керамика Доволно издржлив за секојдневна декоративна употреба. Овој централен дел на плочата доаѓа со држач за да може да се постави на маса или ормар дома. Ова изгледа многу елегантно и уметничко. Прилагодете ја оваа декоративна чинија во кина со вашата омилена фотографија. Декоративни панели со извонредни обрасци, погодни за декорација или употреба во дневни соби, простории за учење, канцеларии, ходници, ресторани, влезови итн. Оваа коска кина декоративна плоча е достапна во 6 инчи, 7 инчи. 8 инчи, 10 инчи четири големини За да изберете Дајте ни шанса да ви служиме, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга за клиенти и висококвалитетни производи, оваа керамичка декоративна табла е отпечатена од едната страна, а страната без печатење е бела. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Доволно издржлив за секојдневна декоративна употреба. Овој централен дел на плочата доаѓа со држач за да може да се постави на маса или ормар дома. Ова изгледа многу елегантно и уметничко. Прилагодете ја оваа декоративна чинија во кина со вашата омилена фотографија. Декоративни панели со извонредни обрасци, погодни за декорација или употреба во дневни соби, простории за учење, канцеларии, ходници, ресторани, влезови итн.