Јан 90W 19v Ac Адаптер За Напојување Полнач За Sony PCGA-AC19V10 PCGA-AC19V11 VGP-AC19V33
  • Неодамнешно

Јан 90W 19v Ac Адаптер За Напојување Полнач За Sony PCGA-AC19V10 PCGA-AC19V11 VGP-AC19V33

DEN 516.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Сосема Нов, Висок Квалитет влезен напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 100 до 240 V , 50 до 60 Hz Излезен напон : DC,19,5 V,4,7 A,90w внатрешен дијаметар : 4,4 mm Надворешен дијаметар : 6,0 mm. 90 W 19 V Ac Адаптер Полнач За Напојување За Sony PCGA-AC19 V10 PCGA-AC19 V11 VGP-AC19 V33.