NOKMOPO Блузи За Жени Повик Падот Мода Повик Екипажот-Вратот Неправилни Шарени Геометриски Печати Долги Ракави Маица Врвот
  • Неодамнешно

NOKMOPO Блузи За Жени Повик Падот Мода Повик Екипажот-Вратот Неправилни Шарени Геометриски Печати Долги Ракави Маица Врвот

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

75% Полиестер, 25% Памук Карактеристики : Женска модерна Маица Со долги ракави. Модерен висок и низок раб; Достапни Се Цврсти бои и печатени стилови; лесен мек памук и материјал од коноп; основниот симпатичен врв ја покажува вашата самодоверба и шармантен изглед. Мода и тренд, додадете убави женски модни блузи за 2023 година, женски блузи и кошули во вашата гардероба, како и кошули и блузи со долги ракави неопходни за канцелариски празници и состаноци. Дизајн : Елегантна Маица, едноставен основен врв за пуловер, нов дизајн и уникатен стил прават да изгледате поубаво, модерно и елегантно. Уникатниот дизајн на јаката и ракавите може добро да ги измени вратот и раката, правејќи да изгледате витко и шармантно. Лабав крој, мек и удобен материјал, памучна ткаенина што дише. Прилика : едноставниот дизајн го прави погоден за секоја пригода. Погоден за секојдневно носење, одмор, канцеларија, плажа, семејство, улична работа, секојдневно, патување, трчање, училиште, состаноци, забави и какви било други прилики. Погоден за соодветни фармерки, шорцеви, хулахопки, спортски панталони или здолништа. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Материјал : женската кошула со кратки ракави е изработена од 35%памук, 60%полиестер, 5% спандекс, многу мека и удобна, лесна, дише, мека и удобна. Тоа е кул за носење во пролет, лето илиumn. Ги слушаме повратните информации на клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, удобност и мекост. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да нарачате. Внимание : Машинско Перење Или Ладно Миење Раце. Ве молиме внимателно прочитајте Ја Препораката За Големина пред да нарачате.Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страницата поради Компјутерот, но не грижете се, само малку. Ви благодариме многу за изборот на нашиот производ, нема да жалам! Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис На Производот" пред да нарачате. кошула со ленено копче темно сива маица бели маици со долги ракави кошули со копчиња за жени сива маица плус големина v врвови на вратот преголеми маици за жени плус големина црна маица женски блузи долги ракави ленена кошула жени копче надолу црни памучни маици за жени портокалова маица женски туники маица женска спортска маица црна кошула со долги ракави бизнис обични кошули за жени блузи за жени за работа портокалови маици. женска виолетова кошула работни кошули бејзбол кошули за жени розови маици за жени темно сина кошула со долги ракави графички кроп блузи за жени црни кошули со долги ракави за жени блузи со долги ракави сини графички маици за жени паѓаат фланелни кошули за жени големи и високи кошули црни од рамо врвови кошула со долги ракави за жени кошула со долги ракави женски кошули со бели пруги фланелна кошула со долги ракави гроздобер маици карирани фланелен кошула жени венчаница кошула.