Мода Глувчето Мат Сад Маринскиот Корпус Логото Прилагодено Круг Глувчето
  • Неодамнешно

Мода Глувчето Мат Сад Маринскиот Корпус Логото Прилагодено Круг Глувчето

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фината текстура површина го подобрува следењето на движењата на глувчето; создава конзистентно лизгање Големина на подлогата идеална за слободно движење на глувчето при играње. Гумената Подлога Без лизгање цврсто ја зафаќа работната површина. Платнена Површина за високи перформанси. Одлично за Сите Типови Глувци. Гумата без лизгање под површината цврсто ја зафаќа работната површина. Фината текстура површина го подобрува следењето на движењата на глувчето; создава конзистентно лизгање. Големина на подлогата идеална за слободно движење на глувчето при играње. Гумената Подлога Без лизгање цврсто ја зафаќа работната површина. Платнена Површина за високи перформанси. Одлично за Сите Типови Глувци. Гумата без лизгање под површината цврсто ја зафаќа работната површина. Подлогата на глувчето е изработена од полиестер и неопренови гуми. Тоа спречува лизгање на подлогата на глувчето.