Мултифункционален Организатор На Биро Канцелариски Десктоп Кутии За Складирање Организатор На Шминка Кутија За Складирање Домашни Материјали Организатор На Куј?
  • Неодамнешно

Мултифункционален Организатор На Биро Канцелариски Десктоп Кутии За Складирање Организатор На Шминка Кутија За Складирање Домашни Материјали

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пвц ✿Разновидниот пластичен организатор е совршен за канцеларии, кујни, спални соби, бањи, дневни соби, занаетчиски соби и студентски домови и е совршен за прикажување на вашата комода.Висококвалитетна кутија за складирање материјали, изработена од издржлив и висококвалитетен пвц,нетоксичен и еколошки,со големина 15 * 11,3 * 7см. ✿Цврст и Издржлив : Изработен од ПВЦ, структурата е цврста и безбедна. Врвна изработка, мазни рабови, без бруси на површината, специјален површински третман, нема да го изгребе вашето тело.Одличен допир и забавен сам дизајн го прават идеален избор за подарок.Складирање На работната површина Лесно се чисти, отпорен на прашина и вода. ✿Разноврсна : секој во вашето семејство или пријатели може да го користи при организирање козметика и додатоци, хигиена во кујната, канцелариски материјал за учење.Ова ги чисти највалканите работни површини и создава поубав простор и уреден изглед.Овие удобни кутии за складирање на работната површина се погодни за семејства,училишта,деловни работни простори,студентски домови, станови, кампери и други мали простори кутијата за складирање е погодна и корисна. Може да контролира сарафани и има бескрајна употреба. ✿Пренослив : кутијата за складирање на работната површина има рачки лесни за носење, што го олеснува транспортот од полицата до кабинетот или работната површина.Совршено решение за складирање и организација за модерни простори за живеење;отворениот врв ви овозможува лесно да ја видите внатрешната содржина и брзо да сфатите што ви треба. ✿Заштеда на простор : вистинската големина го прави погоден за употреба на која било работна површина.Доволно простор за складирање на канцелариски материјал за работна површина, како што се пенкала,моливи, маркери,линијари, гуми за бришење,клипови за хартија, ножици, отворачи на букви и многу други додатоци за работната површина, исто така е многу погоден за чување четки за шминка, лакови за нокти,кармини и други мали personal предмети, или шишиња за зачини во кујна, партали и други кујнски материјали.