ВЕТИГ Јапонски Триење Крпа За Перење Бања Чистач За Грб Полиестерска Крпа Четка За Чистење Дома Чистење Чистење Чистење Крпи За Туширање
  • Неодамнешно

ВЕТИГ Јапонски Триење Крпа За Перење Бања Чистач За Грб Полиестерска Крпа Четка За Чистење Дома Чистење Чистење Чистење Крпи За Туширање

DEN 2423.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Меките, неабразивни крпи од микрофибер нема да гребат бои, палта или други површини Чисти со или без средства за чистење, остава влакненца и редеа слободни резултати. Микрофибер материјал, брзо апсорбира вода, најдобрите најважни за бањи, пливање и бањи. Контактирајте ја кожата природно, удобна, мека. Мажите, жените и децата се применливи. Функција Компресирана,Брзо-Сува, Машина Беше. Меките, неабразивни крпи од микрофибер нема да гребат бои, палта или други површини за чистење со или без средства за чистење, остава влакна и резултати без ленти материјал од микрофибер, брзо ја апсорбира водата, најдобрите неопходни работи за бањи, пливање и бањи.Контактирајте ја кожата природно, удобна, мека. Мажите, жените и децата се применливи.Функција Компресирана,Брзо-Сува, Машина Ваоригин : Континентален Кинески Тип : Големина На Крпа за Капење : 29х 114см боја : прикажи Како Слика Тип на единица : парче форма : Правоаголник.