SKMY За Moto G Чист Телефон Случај, Мото G Моќ 2022 Случај со Капакот На Камерата &засилувач; 360°Kickstand Прстен Со Заштитник На Екранот, Воена Одделение Shockproof Заштитни Телефон
  • Неодамнешно

SKMY За Moto G Чист Телефон Случај, Мото G Моќ 2022 Случај со Капакот На Камерата &засилувач; 360°Kickstand Прстен Со Заштитник На

DEN 143.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

① Совршено Вклопување Е Дизајнирано За Моторола Мото Г Чисто Нема да биде компатибилен со други модели на телефони.Прецизните исечоци обезбедуваат целосен пристап до сите порти и копчиња. Пакетот вклучува ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластика). ●Заштита На фотоапаратот+ Уникатен дизајн на капакот на слајдот на камерата, повисок од објективот на задната камера, го штити објективот на фотоапаратот од гребнатини,гребнатини,удари, додека помага да се заштити вашата приватност од откривање. ●Заштита на Целото Тело И Отпорен На Удари . [ + ] двослоен заден браник(Мек TPU + Тврд КОМПЈУТЕР ) заштита од воено одделение, за заштита на грбот и страните на вашиот телефон од гребнатини, удари, испакнатини, отпечатоци од прсти и прашина. ●360° Ротирачки Прстен За Удар-Опремен Со премиум метален прстен, дизајниран за мото г чиста кутија со заштитник на екранот нуди повеќе прилагодливи агли. Вградениот држач за удари го држи вашиот телефон под оптимални агли на гледање филмови и видеа и вазни раце кога гледате филмови, играте игри или разговарате преку интернет. Што Добивате Нашите производи доаѓаат со 30 дена гаранција. Ако имате било какви прашања или нешто што се чувствувате незадоволни, ве молиме слободно контактирајте не Преку Е-пошта. СКМИ со задоволство ќе реши за вас во рок од 12 часа. ① Совршено Вклопување Е Дизајнирано За Моторола Мото Г Чисто. Нема да биде компатибилен со други модели на телефони.Прецизните исечоци обезбедуваат целосен пристап до сите порти и копчиња. Пакетот вклучува ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластика). ●Заштита На фотоапаратот+ Уникатен дизајн на капакот на слајдот на камерата, повисок од објективот на задната камера, го штити објективот на фотоапаратот од гребнатини,гребнатини,удари, додека помага да се заштити вашата приватност од откривање. ●Заштита на Целото Тело И Отпорен На Удари . [ + ] двослоен заден браник(Мек TPU + Тврд КОМПЈУТЕР ) заштита од воено одделение, за заштита на грбот и страните на вашиот телефон од гребнатини, удари, испакнатини, отпечатоци од прсти и прашина. ●360° Ротирачки Прстен За Удар-Опремен Со премиум метален прстен, дизајниран за мото г чиста кутија со заштитник на екранот нуди повеќе прилагодливи агли. Вградениот држач за удари го држи вашиот телефон под оптимални агли на гледање филмови и видеа и вазни раце кога гледате филмови, играте игри или разговарате преку интернет. Што Добивате Нашите производи доаѓаат со 30 дена гаранција. Ако имате било какви прашања или нешто што се чувствувате незадоволни, ве молиме слободно контактирајте не Преку Е-пошта. СКМИ со задоволство ќе реши за вас во рок од 12 часа. Најчесто поставувани прашања (НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА). Прашање 1 : дали е компатибилен Со Мото Г Чист?. Одговор : да, совршено одговара На Мото Г Чист. Прашање 2 : дали работ на куќиштето е повисок од екранот на телефонот?. Одговор : тоа е малку повисоко, еден милиметар или така. Прашање 3 : дали ова доаѓа со HD заштитници на екранот?.