Wgwioo Круг Оброк Првично Контејнери Со Капаци, Бенто Кутија Контејнери За Храна Еднократно, Црна, 2000ML
  • Неодамнешно

Wgwioo Круг Оброк Првично Контејнери Со Капаци, Бенто Кутија Контејнери За Храна Еднократно, Црна, 2000ML

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● Нашите контејнери се микробранови (издржуваат температури од -40 до 250 степени Целзиусови) и обезбедени за повеќекратна употреба Можете да го ставите во вашата торба за ручек, ранец, торба за вежбање или чанта и да уживате во вашиот оброк насекаде. ● Совршен за сите видови храна, (Тајландски кари, јадења со тестенини, кнедли, пржен ориз, пржете, мисо, me мајн, итн. Со овие прекрасни чинии и стапчиња за јадење, вашите домашни оброци може да се чувствуваат како да јадете надвор во луксузен ресторан. Совршен за забава. Исто така одличен за употреба за салата, супа, житарки и овесна каша. ● Редење, дизајн за заштеда на простор, овие бенто кутии се вклопуваат една во друга за лесно и практично складирање!. ● Овие кутии за ручек бенто се најдобриот избор за вас и вашите деца. За разлика од повеќето лошо направени кутии за ручек кои даваат чуден вкус и мирис на вашата храна, со контејнери за подготовка на оброци проверете дали вашиот оброк ќе остане свеж, вкусен и здрав. Разноврсни контејнери за складирање храна,удобните димензии и внимателната поделба на овој сет ги прават овие пластични контејнери за подготовка на храна за повеќекратна употреба одлични за разновидна употреба, вклучувајќи ресторан и носење дели, бенто кутија за работа, штедачи на храна.ers одлично за разновидна употреба, вклучувајќи ресторан и носење дели, бенто кутија за работа, штедачи на храна. ● Нашите контејнери се микробранови (издржуваат температури од -40 до 250 степени Целзиусови) и обезбедени за повеќекратна употреба. Можете да го ставите во вашата торба за ручек, ранец, торба за вежбање или чанта и да уживате во вашиот оброк насекаде. ● Совршен за сите видови храна, (Тајландски кари, јадења со тестенини, кнедли, пржен ориз, пржете, мисо, me мајн, итн. Со овие прекрасни чинии и стапчиња за јадење, вашите домашни оброци може да се чувствуваат како да јадете надвор во луксузен ресторан. Совршен за забава. Исто така одличен за употреба за салата, супа, житарки и овесна каша. ● Редење, дизајн за заштеда на простор, овие бенто кутии се вклопуваат една во друга за лесно и практично складирање!. ● Овие кутии за ручек бенто се најдобриот избор за вас и вашите деца. За разлика од повеќето лошо направени кутии за ручек кои даваат чуден вкус и мирис на вашата храна, со контејнери за подготовка на оброци проверете дали вашиот оброк ќе остане свеж, вкусен и здрав.