Јас Сум Тој Кретен ВО Делот За Коментари - LED USB Edge Осветлен ЗНАК ЗА ПОЛНЕЊЕ
  • Неодамнешно

Јас Сум Тој Кретен ВО Делот За Коментари - LED USB Edge Осветлен ЗНАК ЗА ПОЛНЕЊЕ

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЛЕД СВЕТЛАТА се ЛАДНИ - Овој Знак Со Осветлување на РАБОТ доаѓа врежан со фразата што ја гледате прикажана Вклучената основа може да биде осветлена со 16 различни бои што ви обезбедуваат ноќно светло, канцелариско светло или кој било друг вид светлина што ви треба. Нашиот вклучен далечински управувач ви овозможува беспрекорно да се мешате низ боите додека вашето расположение се менува, па дури и да поставите разни светлосни ефекти како што се строб или блиц. ИЗДРЖЛИВ и ЦВРСТ - Овој Знак Со Осветлување НА РАБОТ на РАБОТ има врежано лиено акрилно чисто парче и л. Собрана единицата се наоѓа приближно 4" широк х 5,5" висок х 3" длабоко. Со својата одлична оптичка јасност и транспарентност, конструкција отпорна на кршење, површина отпорна на гребење и заштита од дамки или промена на бојата со текот на времето, вашиот акрилик и основа ќе траат многу долго. СЀ ШТО Е ВКЛУЧЕНО ВИ ТРЕБА-следново ќе биде вклучено во полето за ОВАА LED осветлена : врежан акрилен знак за фрлање (Висина 4,15 "x Ширина 3,15 " X Длабочина 1/8"), основата на функцијата 16 боја, далечинскиот управувач за промена на боите со вклучена батерија, литиумска батерија на полнење од 3,7 волти за основата и USB кабел за полнење на основата. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО СЕКОГАШ-вклучената литиумска батерија може да трае до 18 часа целосно наполнета. Има капацитет од 1200 милиампери. ОВОЈ led знак ќе функционира со или без батеријата и ќе остане осветлен додека се полни. Не препорачуваме полнење СО USB забрзан полнач и исто така не препорачуваме користење брзи полначи за мобилни телефони. СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, табличка со имиња, домашен декор, ресторани и барови и многу повеќе. ЛЕД СВЕТЛАТА се ЛАДНИ - Овој Знак Со Осветлување на РАБОТ доаѓа врежан со фразата што ја гледате прикажана. Вклучената основа може да биде осветлена со 16 различни бои што ви обезбедуваат ноќно светло, канцелариско светло или кој било друг вид светлина што ви треба. Нашиот вклучен далечински управувач ви овозможува беспрекорно да се мешате низ боите додека вашето расположение се менува, па дури и да поставите разни светлосни ефекти како што се строб или блиц. ИЗДРЖЛИВ и ЦВРСТ - Овој Знак Со Осветлување НА РАБОТ на РАБОТ има врежано лиено акрилно чисто парче и л. Собрана единицата се наоѓа приближно 4" широк х 5,5" висок х 3" длабоко. Со својата одлична оптичка јасност и транспарентност, конструкција отпорна на кршење, површина отпорна на гребење и заштита од дамки или промена на бојата со текот на времето, вашиот акрилик и основа ќе траат многу долго.