н / Решетка За Грб На Вратата Пловечка Закачалка Куки Што Се Повлекуваат Ѕид Кеси Кујна Заштеда На Дом Бања За Складирање
  • Неодамнешно

н / Решетка За Грб На Вратата Пловечка Закачалка Куки Што Се Повлекуваат Ѕид Кеси Кујна Заштеда На Дом Бања За Складирање

DEN 2400.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Употреба : Решетка за палто монтирана на Ѕид совршена за организирање и складирање на надворешна облека, облека, шалови, клучеви, чанти, чадори, крпи, топчиња за капење и четки во просторијата, дневната соба, кујната и бањата Кука за преклопување : Само повлечете ги куките надолу кога ви се потребни и лизнете ги нагоре кога не, заштедувајќи простор. Лесен За Инсталирање : Доаѓа со хардвер за монтирање, вклучувајќи завртки, шајка за проширување и лепило без удари, кои се лесни за инсталирање. Монтиран на ѕид : инсталација на Ѕид, заштеда на простор. Материјал : Изработен од вселенски алуминиум, издржлив за употреба. Опис : Употреба : Решетка за палто монтирана на Ѕид совршена за организирање и складирање на надворешна облека, облека, шалови, клучеви, чанти, чадори, крпи, топчиња за капење и четки во просторијата, дневната соба, кујната и бањата.Кука за преклопување : Само повлечете ги куките надолу кога ви се потребни и лизнете ги нагоре кога не, заштедувајќи простор.Лесен За Инсталирање : Доаѓа со хардвер за монтирање, вклучувајќи завртки, шајка за проширување и лепило без удари, кои се лесни за инсталирање.Монтиран на ѕид : инсталација на Ѕид, заштеда на простор.

Material:
space aluminum
Type:
3 hooks, 5 hooks
Length(approx):
3 hooks
5 hooks:
29.8cm/11.73inch
Height(approx):
4cm/1.57inch
Package:
1 pc * coat rack:
2 pcs * screws:
2 pcs * expansion nails:
1 pc * punch free adhesive:
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
2. Please allow 0.5-2 cm differences due to manual measurement.:
Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :