Фудбалски Гол И Знаме На Франција Маска За Очи За Спиење Затемнување Ноќни Врзани Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени Патуваат Јога Дремка
  • Неодамнешно

Фудбалски Гол И Знаме На Франција Маска За Очи За Спиење Затемнување Ноќни Врзани Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени Патуваат

DEN 199.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Маска За Очи за Спиење-големина 4" х 8" со прилагодлив ремен за глава за да одговара на повеќето луѓе Материјал - маската за очи за спиење е направена од мека, удобна полиестерска ткаенина која нежно се вклопува над вашите очи и нема да ги напрега се додека лентата за глава е правилно прилагодена. Затемнување - за да можете да се одморите и опуштите, маската за очи со одредена сенка е задолжителна, затворете ги очите и слободно!. Моден Принт - оваа маска за очи е практична и стилска, со уникатен принт на површината за симпатична, смешна и креативна личност, дури и кога патувате на бизнис. Маските за очи со Повеќе прилики Се погодни за широк спектар на апликации, вклучувајќи дневни паузи за ручек дома, хотели, авиони, теренски активности, канцеларии итн. Ткаенината е лесна и мека и може да се преклопи и носи по своја волја, што ја прави дом од суштинско значење!.