Алаза Сонцето Месечината Ѕвезди Магија Шема За Складирање Кошница За Полици За Организирање Плакарот Полица Расадник Играчка, Ткаенина Склопувачки Складирање Ор?
  • Неодамнешно

Алаза Сонцето Месечината Ѕвезди Магија Шема За Складирање Кошница За Полици За Организирање Плакарот Полица Расадник Играчка, Ткаенина

DEN 431.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Платно Издржлива Густа Ткаенина : корпата за складирање надвор е изработена од платно, периферијата и долниот отпечаток, внатрешноста Е водоотпорна ткаенина ОД 300Д ЈП, поправа бела боја и горниот раб сместен во челичен прстен, што не е лесно да се деформира, така што проблемот со квалитетот за кој се грижите најмногу нема потреба да се грижите. Корпа за Складирање што се склопува : дизајн На Преклопување за лесно складирање кога не се користи, едноставно преклопете ја корпата надолу рамно за складирање за заштеда на простор кога не се користи или кога треба да се транспортира. Цврсти Рачки за Јаже : корпата за складирање доаѓа со две класични рачки од кафеава вештачка кожа, рачки за јаже за лесно лизгање и извлекување од полиците или плакарот, одличен избор за одржување на вашиот простор убав, уреден и организиран. Повеќенаменски : Овие можат да се користат како корпи за складирање за полици ,канти за складирање плакари, организатор на плакари за постелнина, складирање корпи за расадници, организирање производи за бебиња, облека, играчки, производи за домашни миленици, алишта, крпа, ќебе итн. Декоративни кутии за складирање може да се користат во спална соба, дневна соба, кујна, канцеларија, плакари и кабинети. Соодветна Големина : 14,2"(Л) х 10,2"(В) х 8,3 " (Ж)/(36 х 26 х 21 см), совршени корпи со правоаголник за чување на различни предмети, декоративна корпа за складирање за организатор на расадник.