Кумгрот 10 парчиња Капут Ѕидни Куки Кука Од Дрво Печурки Тешка Наметка Кука Декоративни Ѕидни Куки Штипки За Капа Куки За Виси Капа Крпи Облека 5,2 см/2 Инчи
  • Неодамнешно

Кумгрот 10 парчиња Капут Ѕидни Куки Кука Од Дрво Печурки Тешка Наметка Кука Декоративни Ѕидни Куки Штипки За Капа Куки За Виси Капа Крпи

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : куката за палто е изработена од висококвалитетно дрво, кое е издржливо, безопасно и еколошко Големина На кука : 52€25mm/2€1in; Должина На Завртката : 3cm/1.2 во; може да тежи до 2kg/4. Пакет : 10 парчиња Домашни Декоративни Куки. Лесно За Инсталирање : 1. Дупчете дупки/инсталирајте ѕидни сидра/инсталирајте завртки на соодветните позиции; 2. Зашрафете ја двојната завртка во дрвената кука; 3. Зашрафете ја куката во дупчената дупка. Апликација : може да се користи во врати, дневна соба, спална соба, кујна, бања, канцеларија, плакар, погоден за виси палто, капи, чадори, крпи, наметки, чанти, јакни итн. Материјал : куката за палто е изработена од висококвалитетно дрво, кое е издржливо, безопасно и еколошко. Големина На кука : 52€25mm/2€1in; Должина На Завртката : 3cm/1.2 во; може да тежи до 2kg/4. Пакет : 10 парчиња Домашни Декоративни Куки. Лесно За Инсталирање : 1. Дупчете дупки/инсталирајте ѕидни сидра/инсталирајте завртки на соодветните позиции; 2. Зашрафете ја двојната завртка во дрвената кука; 3. Зашрафете ја куката во дупчената дупка. Апликација : може да се користи во врати, дневна соба, спална соба, кујна, бања, канцеларија, плакар, погоден за виси палто, капи, чадори, крпи, наметки, чанти, јакни итн.