Swpeet 100pcs Прстен Терминали UL Наведени Бакарни Батерии Кабелски Навртки Жица Навртки Со Комплет За Асортиман На Цевки За Собирање Топлина, Приклучоци За Терминали За
  • Неодамнешно

Swpeet 100pcs Прстен Терминали UL Наведени Бакарни Батерии Кабелски Навртки Жица Навртки Со Комплет За Асортиман На Цевки За Собирање

DEN 430.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1, Што Добивате : во Овој Комплет, ќе добиете 100 парчиња бакарни жичани навртки со Комплет За Асортиман На Цевки за Собирање Топлина, Најдобар избор за правење врски со терминатор Навртките од бакарна жица се широко користени во сончевиот систем, апарати за домаќинство, автомобили, електрична индустрија, механичка опрема, дистрибутивна кутија, батерија , инвертори итн. 2, Спецификации На Производот : Висококвалитетни Кабелски Навртки За Бакарни Батерии и Комплет За Цевки за Собирање Топлина. Терминали за Навртки за бакарен Прстен : 4*3/8 : 5 парчиња ; 4*5/16 : 5 парчиња; 6*5/16 : 5 парчиња; 6*1/4 : 5 парчиња ; 6*3/8 : 5 парчиња ; 8*5/16 : 5 парчиња ; 1/0*5/16 : 5 парчиња; 1/0*3/8 : 5 парчиња; 2*3/8 : 5 парчиња ; 2*5/16 : 5 Парчиња : Цевки за Смалување На Топлина : #10-црвено-10 парчиња; #10-црно-10 парчиња; #13-црвено-10 парчиња; #13-црно-10 парчиња; #16-црвено-5 парчиња; # 16-црно-5 парчиња. Вкупно 100 парчиња. 3, Висок Квалитет : Изработен од чиста бакарна цевка со силна издржливост.99,9% Виолетова Бакар, одличен квалитет. Тешка Конструкција за Зголемена Издржливост На Висока Температура. Нашите навртки од бакарна жица Се ТЕСТИРАНИ НА УЛ Може да се стегнат или залемени; Користете со компатибилен бакарен кабел; Аудио жицата можеби не одговара директно. Препорачуваме да ги проверите димензиите на производот за да обезбедите соодветно вклопување. 1, Што Добивате : во Овој Комплет, ќе добиете 100 парчиња бакарни жичани навртки со Комплет За Асортиман На Цевки за Собирање Топлина, Најдобар избор за правење врски со терминатор. Навртките од бакарна жица се широко користени во сончевиот систем, апарати за домаќинство, автомобили, електрична индустрија, механичка опрема, дистрибутивна кутија, батерија , инвертори итн. 2, Спецификации На Производот : Висококвалитетни Кабелски Навртки За Бакарни Батерии и Комплет За Цевки за Собирање Топлина. Терминали за Навртки за бакарен Прстен : 4*3/8 : 5 парчиња ; 4*5/16 : 5 парчиња; 6*5/16 : 5 парчиња; 6*1/4 : 5 парчиња ; 6*3/8 : 5 парчиња ; 8*5/16 : 5 парчиња ; 1/0*5/16 : 5 парчиња; 1/0*3/8 : 5 парчиња; 2*3/8 : 5 парчиња ; 2*5/16 : 5 Парчиња : Цевки за Смалување На Топлина : #10-црвено-10 парчиња; #10-црно-10 парчиња; #13-црвено-10 парчиња; #13-црно-10 парчиња; #16-црвено-5 парчиња; # 16-црно-5 парчиња. Вкупно 100 парчиња. 3, Висок Квалитет : Изработен од чиста бакарна цевка со силна издржливост.99,9% Виолетова Бакар, одличен квалитет. Тешка Конструкција за Зголемена Издржливост На Висока Температура. Нашите навртки од бакарна жица Се ТЕСТИРАНИ НА УЛ Може да се стегнат или залемени; Користете со компатибилен бакарен кабел; Аудио жицата можеби не одговара директно. Препорачуваме да ги проверите димензиите на производот за да обезбедите соодветно вклопување.