УЛАК Дизајниран За iPhone 13 Pro Случај Сјај, Јасно Светкаво Мека Tpu Браник + Хард Компјутер Задниот Капак За Жени Девојки Транспарентен Заштитен Телефон Случај Компатиб?
  • Неодамнешно

УЛАК Дизајниран За iPhone 13 Pro Случај Сјај, Јасно Светкаво Мека Tpu Браник + Хард Компјутер Задниот Капак За Жени Девојки Транспарентен

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилност : Јасен сјај случај компатибилен со i Phone 13 Pro 61 инчи САМО, не е компатибилен со други верзии. Заштита од паѓање : мекиот браник tpu дизајнираше 4 агол на воздушни перничиња за да го апсорбира ударот и да го заштити вашиот iphone 13pro од гребнатини или испакнатини при паѓање, исчистете го задниот капак на тврдиот КОМПЈУТЕР издржлив и робустен. Заштита на екранот и Камерата : Подигнатите рамки околу рабовите на куќиштето на телефонот ги штитат екранот и камерата од нула. Прецизен исечок : Прецизните исечоци за приклучокот за конектор, звучниците, камерата и сите копчиња се лесни за пристап и не треба да го отстрануваат капакот, Да Поддржуваат Безжично Полнење. Sparkly Телефон Случај за i Phone 13 Про : транспарентен хард компјутер задниот капак СО 3d sequin блеска, ви покажува оригиналната боја на i Phone додека го прави повеќе светкави и сјајни, сјајот и ѕвездите се во случај, не се загрижени за паѓање, и сјајот ќе покаже различни бои под различни агли на светлина. Компатибилност : Јасен сјај случај компатибилен со i Phone 13 Pro 6.1 инчи САМО, не е компатибилен со други верзии. Заштита од паѓање : мекиот браник tpu дизајнираше 4 агол на воздушни перничиња за да го апсорбира ударот и да го заштити вашиот iphone 13pro од гребнатини или испакнатини при паѓање, исчистете го задниот капак на тврдиот КОМПЈУТЕР издржлив и робустен.