Стапчиња За јадење Силиконски Лак Насликани Дрвени, Жолти, 7,1 инчи
  • Неодамнешно

Стапчиња За јадење Силиконски Лак Насликани Дрвени, Жолти, 7,1 инчи

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 0,7 х 7,1 х 0,4 инчи (1,8 х Тежина : 0,5 мл (15 гр). Тело : Природно дрво, лак боја, силикон. Произведено Во Јапонија. Големина : 0,7 х 7,1 х 0,4 инчи (1,8 х Тежина : 0,5 мл (15 гр). Тело : Природно дрво, лак боја, силикон. Произведено Во Јапонија.