Замена на батеријата на батеријата 3,6V за Panasonic VL-AH50H, VL-AH50S, VL-AH50U ES-LV65, ES-LV70, ES-LV72, ES-LV74, ES-LV76, ES-LV80, ESLV81, ES-LV81, ES- LV82, ES-LV85, ES-LV90
  • Неодамнешно

Замена на батеријата на батеријата 3,6V за Panasonic VL-AH50H, VL-AH50S, VL-AH50U ES-LV65, ES-LV70, ES-LV72, ES-LV74, ES-LV76, ES-LV80, ESLV81,

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригинален број на дел од батеријата : VL-AH50 H, VL-AH50 S, VL-AH50 U Тип на производ : Li-Ion, Напон : 3.6 V, Капацитет : 680m Ah / 2.45 Wh, Големина : 56,00 x 14,00 x 14,00 mm, тежина : 44,5 g. Заштита на безбедност : Преголема полнење, прекумерно празнење, над-загрева, заштита од прекумерна струја и краток спој. Совршено заменете ја вашата оригинална батерија. Изберете ја точната батерија според вашиот оригинален број на дел од батеријата. 30-дневна целосна наплата, гаранција од 365 дена. Можете да се консултирате со нас во секое време, 7*24 часа услуга за е -пошта. Оригинален број на дел од батеријата : VL-AH50 H, VL-AH50 S, VL-AH50 U. Тип на производ : Li-Ion, Напон : 3.6 V, Капацитет : 680m Ah / 2.45 Wh, Големина : 56,00 x 14,00 x 14,00 mm, тежина : 44,5 g. Заштита на безбедност : Преголема полнење, прекумерно празнење, над-загрева, заштита од прекумерна струја и краток спој.