Кабилок 1 парчиња Кука За Палто Закачалки За Шал Закачалки За Појас За Облека Кука За Наметка Влезна Кука Рустикален Ѕид Кука Ѕид Облека Организатор Кука Ѕид Закача
  • Неодамнешно

Кабилок 1 парчиња Кука За Палто Закачалки За Шал Закачалки За Појас За Облека Кука За Наметка Влезна Кука Рустикален Ѕид Кука

DEN 1558.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ѕид Пешкир Кука : Тоа не е само практична закачалка за складирање, туку и креативен ѕид декор Бања Облека Лавици : ограда изглед, кој е деликатен и уникатен. Бања Ѕид Кука : тоа не е практична закачалка за складирање, туку и ѕид декор. Решетка За Облека Монтирана на ѕид : Ја Содржи компактната големина, ќе ви помогне целосно да го искористите просторот. Мантил Ѕид Кука : Повеќенаменски дизајн, тоа не е само практична закачалка за облека, туку и погодна закачалка за други дневни работи, како што се капа, торба,. Список на пакети 1 х Карактеристики на закачалката За складирање-Материјал : Закачалка За Капа За Облека Од Дрво-Боја : Кука за Облека монтирана На Ѕид Од Дрво : Околу 33,00Х13, 00Х4, 40см/12, 97Х5, 11х1 Ѕидна Закачалка. - Закачалката е изработена од материјал од висока класа, кој има добра издржливост бања наметка лавици. - Елегантен изглед на оградата, кој е нежен и уникатен дрвени куки за врата. - Тоа не е само практична закачалка за складирање, туку и креативен ѕид декор ѕид закачалки за облека.