Bcxy Замена На Батеријата ЗА Da Pathfinder TRX Pathfinder Жито Долина Специјално Издание O BP37P2400
  • Неодамнешно

Bcxy Замена На Батеријата ЗА Da Pathfinder TRX Pathfinder Жито Долина Специјално Издание O BP37P2400

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : Pathfinder TRX Pathfinder Жито Долина Специјално Издание О.5 mm Тежина : 69.7 V, Капацитет : 2400m Ah, WH : 8. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38. Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање спецификации и тестирање за употреба, апсолутно обезбедете безбедно и издржливо користење на батеријата.Преполнување, прекумерно празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен Со Модели : Pathfinder TRX Pathfinder Жито Долина Специјално Издание О.5 mm Тежина : 69.7 V, Капацитет : 2400m Ah, WH : 8. Сертифициран СО ISO9001, Ro HS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носејќи се што е именувано БАТЕРИИ. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција Во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за Сад и Канада .