Океан Бриз Морски Додатоци Звучник Растојание ЗА Фузија SG-F772W-7.7 Звучници -.50 - Црн-Фс-СГ-Ф772В-770-50-БЛК
  • Неодамнешно

Океан Бриз Морски Додатоци Звучник Растојание ЗА Фузија SG-F772W-7.7 Звучници -.50 - Црн-Фс-СГ-Ф772В-770-50-БЛК

DEN 281.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Монтажа Загради Упц : 616050458519. Тип : Монтажа Загради. Упц : 616050458519. Звучник Растојание ЗА ФУЗИЈА SG-F772 W-7.50 " - Блекдом немате доволно длабочина за да го инсталирате звучникот/сабвуферот? Проблемот е решен овие прстени за растојание ви го даваат тој дополнителен простор потребен за монтирање на звучникот/сабвуферот.Спецификации : Дебелина -.50", Раб-1/16 "Круг, Надворешен Дијаметар-8,69" или 221 мм, Дијаметар На Дупката За Завртки-6,94" или 176 мм, Дијаметар На Дупката за Монтирање - 6,14" или 156 мм, Компатибилен со : SG-F772 W,*Продаден како пар.