Привремени Канти За Складирање Ткаенини За Полици, Корпи За Складирање 2 Пакувајте Украсни Кутии За Складирање Кошница За Складирање Играчки со Рачки за Организир?
  • Неодамнешно

Привремени Канти За Складирање Ткаенини За Полици, Корпи За Складирање 2 Пакувајте Украсни Кутии За Складирање Кошница За Складирање

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА НА КОРПАТА : 16 (Л) х 12 (В) х 12 (Ч) инчи, 2-ПАКУВАЊЕ Совршена корпа за складирање ткаенина за подароци празни, големи корпи за организатор на расадник. Оваа кошница за складирање на плакарот овозможува складирање на различни предмети. Цврсти канти за складирање ткаенини може да се користат за држење облека, крпи, ќебиња, постелнина, Двд-а, списанија, книги, чевли, играчки за миленичиња, канцелариски материјали. ?ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Овие корпи се изработени од издржлива ткаенина и 2,5 мм ја згуснуваат ЕВА, со мека внатрешна обвивка. Зајакната со горна метална потпорна рамка за одржување на поголем структурен интегритет. Издржливиот и висококвалитетен материјал ја прави оваа голема корпа за складирање да трае добро долго време. ?ПРАКТИЧНИ КАНТИ за СКЛАДИРАЊЕ : Овие корпи за играчки се одличен избор за одржување на вашиот простор убав, уреден и организиран. Кошница за складирање во расадник идеална за дневна соба, спална соба, бањи, помошна просторија, детска соба, Расадник, занаетчиска соба, игротека, плакар, студентски домови, станови, перална, тоалет, па дури и во ходникот. Кошницата обезбедува совршен, лесен начин за пристап, организирање. ?ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : правоаголната корпа за складирање доаѓа со 2 цврсти рачки за лесен пристап и за преносливост. Меки рачки кои додаваат класичен допир и ги прават овие корпи за складирање на полиците цврсти и лесни за фаќање и го олеснуваат носењето или извлекувањето и излегувањето од полиците. ?КОРПИ за СКЛАДИРАЊЕ што СЕ СКЛОПУВААТ : Овие кафени корпи што се склопуваат се склопуваат за лесно складирање ако не се користат, едноставно преклопете ја корпата надолу рамно за складирање за заштеда на простор кога не се користи или за транспорт.