Сојузнички Месинг Мц-1/22-Гал Монте Карло 22 Инчен Калено Галерија Железнички Стакло Полица, Мат Сива
  • Неодамнешно

Сојузнички Месинг Мц-1/22-Гал Монте Карло 22 Инчен Калено Галерија Железнички Стакло Полица, Мат Сива

DEN 1918.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Скриени завртка монтажа. Цврста месинг галерија железница ќе ги задржи вашите предмети безбедни. Достапно во широк спектар на дизајнерски завршетоци во текот на животот. Производите се обезбедени со ограничен животен век. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Скриени завртка монтажа. Цврста месинг галерија железница ќе ги задржи вашите предмети безбедни. Достапно во широк спектар на дизајнерски завршетоци во текот на животот. Производите се обезбедени со ограничен животен век. Додадете блесок на стил во вашиот декор со оваа украсна стаклена полица. Полицата може да се користи насекаде во домот за одличен простор за складирање на вашите производи. Галерија железнички ќе ги задржи вашите предмети безбедно. Калено стакло е дебело 3/8 Инчи и целиот хардвер е изработен од цврст месинг и завршен со најквалитетни материјали за да обезбеди живот на убавина. Колекцијата Монте Карло предизвикува разиграна елеганција на најпознатата Област Во Монако по која е именувана. Хардверските плочи од месинг што се користат за монтирање на сите парчиња во оваа колекција се врежани со сложен дизајн на винова лоза и лисја над сончев часовник.